Ošetření zubních kazů

Ošetření zubních kazů patří k základním a každodenním úkonům stomatologické praxe. Ošetřujeme nejmodernějšími postupy, včetně užití lokálních anestetik, aby byl pro Vás úkon co možná nejpříjemnější. V dnešní době je materiálem číslo jedna kompozitní výplň (bílá výplň), která je při dodržení postupů velmi trvalá a estetická. Nebráníme se užívání amalgámů, nicméně pro jeho užití musí být dodržena velice strikní pravidla. Pokud jsou porušena, dochází velice často k odlamování částí zubů a jejich znehodnocování. Rádi Vám celou problematiku vysvětlíme přímo během Vaší návštěvy.

Ošetření kořenových kanálků

Ošetření kořenových kanálků nebo-li Endodoncie – v minulosti velice nepříjemné a mezi pacienty špatně vnímané ošetření provádíme za použití přístrojů, které celý proces usnadňují a urychlují. V kombinaci s lokální anestezií je ošetření bezbolestné. Po zaplnění zubů speciální hmotou, zůstávají zuby dlouhodobě funkční a předchází se tak jejich předčasným ztrátám.

 

 

Zubní náhrady - Protetika

Nahrazování chybějících zubů, ať už jednotlivých nebo kompletních čelistí je také velice častým úkonem. Na výběr je celá řada protetických materiálů, včetně v dnešní době velice kvalitní celokeramiky. Ošetření celokeramickými korunkami šetří Vaše zuby, neboť preparace na tento materiál je na rozdíl od jiných menší a zároveň je toto ošetření vysoce estetické, neboť korunka není podložena žádným kovovým materiálem.

 

 

 

Rentgenové vyšetření

Nedílnou součástí naší péče o Vás je zhotovování celé řady rentgenových snímků. V době moderních technologií je dosaženo velmi kvalitních snímků za použití minimálního rentgenového záření. Všechny potřebné snímky si zhotovujeme přímo na naší klinice, nebo dokonce přímo u křesla během zákroku tak, aby byl zajištěn maximální komfort pro naše pacienty.

 

 

 

Dentální hygiena

Dentální hygiena je nedílnou součástí komplexní péče o naše pacienty a jejich chrup. Je důležité ovládnout správnou techniku čištění a vybrat správné pomůcky přesně pro Vás, abychom předcházeli vzniku zubních kazů či zánětů dásní a problému z toho plynoucích. Během Vaší návštěvy Vám budou odstraněny pigmenty po kávě, tabáku nebo červeném víně. Zároveň se můžete informovat o bělení zubů, kterým se dosahují velmi estetické výsledky.

Více si můžete přečíst v naší sekci věnované ústní hygieně.

 

Péče o děti

Na naší klinice se nebráníme ani ošetřování Vašich dětí. Velice dobře si uvědomujeme důležitost dočasného chrupu a jeho dlouhodobé setrvání v dětských ústech pro správné prořezání a zařazení chrupu stálého. Péče o dětský chrup by však měla spočívat především v prevenci. Přijďte se informovat, jak předcházet vzniku kazu u Vašeho dítěte, co je pro něj vhodné a co naopak ne. Rádi Vám poradíme!

 

 

recepce@ridere.cz +420 730 895 757

Kontakty

Dotaz či přání? Napište nám…

Vyplňte kontrolní otázku: osm + = 11

Kde nás najdete

ul. Pod kaštany 15, Brno, 602 00