MDDr. Martin Smolík

Absolvoval na Masarykově Universitě v Brně, specializovaný obor Zubní lékařství, ukončený dosažením titulu MDDr. Od promoce pracuje pod vedením zkušeného lékaře, který mu umožňuje profesní a odborný růst. I díky přítomnosti zubního lékaře v rodině, má k oboru dlouholetý vztah, neboť zubní péče byla častým tématem rozhovorů.

Zkušenosti a nové poznatky pravidelně nabírá na celé řadě teoretických přednášek, ale i praktických stážích pod vedením zkušených lékařů, čímž ještě více prohlubuje svůj zájem o obor. Přednášky a témata jsou volena z celého spektra tak, aby se čím dál více profiloval do role praktického zubního lékaře, schopného pečovat o široké spektrum pacientů.

Z lékaře absolventa se postupem času stal lékařem, který na pracoviště přinesl celou řadu moderních technologii, podílí se na řízení a vedení týmu, stejně jako na sestavování léčebných plánů.

Absolvované stáže a přednášky:

Adhezivní propedeutika 1 a 2 pod vedením MUDr.Ladislav Gregor klinika Sorriso, Endokemp 1. a 2. ročník, Swissconcept 1. a 2. ročník, Odborné chirurgické stáže pod vedením MUDr. Ondřej Pavlík, Práce s kofferdamem pod vedením MUDr. Martin Kapitán


 

MUDr. Drahomíra Smolíková

Promovala 1980 na Masarykově Univerzitě v Brně, obor Stomatologie. Následně pracovala jako ošetřující lékař na klinickém pracovišti policie ČR. Od roku 1995 vede úspěšně soukromou zubní praxi. Pravidelně se vzdělává na odborných přednáškách a seminářích.

Bc. Eva Tejnilová

Dentální hygienistka

Ivana Rumlerová

Zubní asistentka

Markéta Cabalová

Zubní asistentka

                                               

 

recepce@ridere.cz +420 730 895 757

Kontakty

Dotaz či přání? Napište nám…

Vyplňte kontrolní otázku: osm + = 11

Kde nás najdete

ul. Pod kaštany 15, Brno, 602 00