MDDr. Martin Smolík

Absolvoval na Masarykově Universitě v Brně, specializovaný obor Zubní lékařství, ukončený dosažením titulu MDDr. Od promoce pracuje pod vedením zkušeného lékaře, který mu umožňuje profesní a odborný růst. I díky přítomnosti zubního lékaře v rodině, má k oboru dlouholetý vztah, neboť zubní péče byla častým tématem rozhovorů.

Zkušenosti a nové poznatky pravidelně nabírá na celé řadě teoretických přednášek, ale i praktických stážích pod vedením zkušených lékařů, čímž ještě více prohlubuje svůj zájem o obor. Přednášky a témata jsou volena z celého spektra tak, aby se čím dál více profiloval do role praktického zubního lékaře, schopného pečovat o široké spektrum pacientů.

Z lékaře absolventa se postupem času stal lékařem, který na pracoviště přinesl celou řadu moderních technologii, podílí se na řízení a vedení týmu, stejně jako na sestavování léčebných plánů.

Absolvované stáže a přednášky:

Adhezivní propedeutika 1 a 2 pod vedením MUDr.Ladislav Gregor klinika Sorriso, Endokemp 1. a 2. ročník, Swissconcept 1. a 2. ročník, Odborné chirurgické stáže pod vedením MUDr. Ondřej Pavlík, Práce s kofferdamem pod vedením MUDr. Martin Kapitán


 

MUDr. Drahomíra Smolíková

Promovala 1980 na Masarykově Univerzitě v Brně, obor Stomatologie. Následně pracovala jako ošetřující lékař na klinickém pracovišti policie ČR. Od roku 1995 vede úspěšně soukromou zubní praxi. Pravidelně se vzdělává na odborných přednáškách a seminářích.

Barbora Manová, Dis.

Vystudovala SZŠ obor zubní technik. Následně pak VOŠZ jako dentální hygienistka. Od roku 2015 pracuje na pozici dentální hygienistky.

Ivana Rumlerová

Zubní asistentka

Markéta Cabalová

Zubní asistentka

                                               

 

recepce@ridere.cz +420 730 895 757

Kontakty

Dotaz či přání? Napište nám…

Vyplňte kontrolní otázku: osm + = 11

Kde nás najdete

ul. Pod kaštany 15, Brno, 602 00